Yhteystiedot

Päijät-Hämeen munuais- ja maksayhdistys ry
Hämeenkatu 26 a
15140 Lahti
puh. 0503577199

Uusimmat kuvat

PÄIJÄT-HÄMEEN MUNUAIS- JA MAKSAYHDISTYS RY HALLITUS JA TOIMIHENKILÖT VUONNA 2016


Mikko Saarela puheenjohtaja
p.0503577199      mikko.saarela@eduskunta.fi

Anja Ingström jäsen/maksavastaava
p.0407412658      anja.ingstrom@phnet.fi

Sirpa Kosola sihteeri,  jäsen/sairaalayhdyshenkilö    sirpa.kosola@phsotey.fi  

Ritva Ruutu  jäsen / maksavastaava
p.0505353732      ritva.ruutu@phnet.fi

Aimo Kuorikoski jäsen

p.0440795097       aimokuo@gmail.com

Sinikka Kämäri  jäsen
p.0505651277      sinikka.kamari@fcg.fi

Maija-Liisa Ulmala jäsen                                                                                                       

Ari Jaatinen varapuheenjohtaja arijaatinen1@gmail.com

Antti Kinnunen varajäsen
p.0401542027      a.kinnunen@phnet.fi

Maarit Leskinen varajäsen

Valma Kinnunen varajäsen
p. 0400421831

Hannu Huovinen       liikuntavastaava
p.0504643393     hannu.phuovinen@gmail.com  

Timo Mäkijärvi liikuntavastaava p.0443131341 timo.makijarvi@gmail.com

Tuovi Saarela  jäsenrekisterinhoitaja
p.0405355691      tuovis@luukku.com                                                                                      

Anna Sipura rahastonhoitaja 0440317986 anna.sip@meiliboxi.fi

Anne Viitala     aluevastaava
p.0405129295      anne.viitala@musili.fi